19 Eylül 2014

Craftsy ve Büyük Sonbahar İndirimi Hakkında / About Craftsy and Big Fall Course SaleUzun bir tatil ve eve-işe adapte olma çabasının ardından "işte geldim, burdayım!" Sizleri okumayı ihmal etmedim bu arada. Ama yazmayı ve tabii dikmeyi çok özlemişim. Bu aralar daha sık yazarak hem blogu güncellemek hem de hasret gidermek niyetindeyim.


Bir süredir sağ kolonda banner'ını gördüğünüz, birlikte çalışmaya başladığım Craftsy adlı siteden bahsetmek istiyorum bugün size. Pek çok konuda online kurslar barındıran bir site Craftsy. Yabancı blogları takip edenler aşinadır eminim. Dikiş, tığ işi, örgü, fotoğrafçılık, pasta-çikolata yapımı,ahşap boyama, yemek,.... ne ararsanız var. Kurslar genellikle 30-90 dakikalık 10-15 dersten oluşuyor. Konular oldukça detaylı anlatılıyor yani. Üstelik bir kursu satın aldığınızda artık sizin arşivinize eklenmiş oluyor ve istediğiniz zaman tekrar tekrar izleyebiliyorsunuz.  Üye olduğunuzda da üyelere özel indirimler ve kampanyalardan yararlanabiliyorsunuz. 


I'm newly an affiliate of Craftsy, which is an online class platform on diy&craft issues including sewing, knitting, crocheting, photography, cake and chocolate making, woodworking, cooking,.....etc. Classes contain about 10-15 lessons of 30-90 min long. The lessons are really detailed and clear. Once you enroll a class, it's added to your profile and you can watch it whenever/wherever you want. Also, when you register, you'll wise up to special discounts and activities.

Para vermek istemiyorum derseniz sitede çok sayıda "Ücretsiz Mini Dersler" de var. Mesela şu anda dikişle ilgili ücretsiz 5 tane kurs var. Bunlar içinde benim favorim açık ara "Mastering Zipper Techniques". 9 ila 35 dk uzunluğunda tam 6 dersten oluşan kursta farklı şekillerde fermuar dikişi detaylı olarak anlatılıyor. 

Besides there are lots of "Free Mini Classes" on Craftsy. For example; there are 5 free classes about sewing and my very very favorite is "Mastering Zipper Techniques". It's a 6-lesson class which clarifies sewing different kinds of zippers. 


Dahası tüm kurslarda %50'ye varan büyük sonbahar indirimi var şu anda. Sadece dikiş alanında 80 kurs indirimde, fiyatlar $11'dan başlıyor. Biraz gecikmiş bir duyuru olduğunun farkındayım, indirim 22 Eylül 23:59'da sona eriyor. 
Moreover, Craftsy's Big Fall Course Sale is happening now! All classes are on sale up to %50. About  sewing, 80 classes are on sale starting from $11. Once you enroll you can watch your classes anytime, anywhere, forever. Hurry, offer expires September 22, 2014 at 11:59 PM MT.

(sponsored post)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder