17 Kasım 2009

Pastel Magic Touch: Aranan Kapatıcı
Benim göz çevrem koyu renk olduğu için kapatıcı kullanmazsam çok yorgun görünürüm. Dolayısıyla kapatıcının kalitesi de çok önemli benim için. Pek çok kapatıcı denedim. Şimdiye kadar ve en çok memnun kaldığım Maybelline'in sıvı kapatıcısı oldu. Uzun süredir de kullanıyordum. Genel olarak memnun olmama rağmen kalıcılığı iyi değildi ve göz üzerinde çizgilenme yapıyordu. Sevgili Araştıran (Yurtdışından Alışveriş Rehberi adlı blogun sahibesi)'ın bu yazısını okuduktan sonra hemen bugün Pastel Magic Touch'ımı aldım ve sürdüğümde nerdeyse kendimi tanıyamadım! Uykusuz ve yorgun gözlerim yeni uyanmış gibi aydınlandı. Bayıldım! Dokusu, kapatıcılığı, aydınlatması, fiyatı (12,90) süper! Aynası, aplikatörü, bir de altında simli aydınlatıcısı var, daha ne olsun.
İki rengi var, benimki 4 (açık olan). 2 numara daha koyu renk. Eğer ten renginize uyarsa kaçırmayın derim.

Bu tekli far da hediyesi (yuuuh!). Aslında Watsons'larda bazı Pastel ürünleri far hediyeli ama kapatıcı dahil değildi. Reyon görevlisinin kıyağı anlayacağınız ;D
Çok keyifliyim, çoook!!!
17 Kasım 2009 Salı

11 yorum:

 1. Canım yazıda pastel yerine flormar yazmışsın dalgınlıkla ;)

  YanıtlaSil
 2. nasıl flormar:S bu başka mı? bi yanlışlık oldu heralde.

  YanıtlaSil
 3. Ahh en saçma ama gözüme batan derdim :) Göz altı morluklarım :/
  Umarım benim için de aranan kan bulunmuştur :S Teşekkürler...

  YanıtlaSil
 4. Aphraell: evet canım düzelttim hemen, sağol ;)

  Prima Donna: canım yanlış yazmışım, düzelttim. Pastel olacak ;)

  VOLKAN-KALDERA: Umarım sen de memnun kalırsın ;)

  YanıtlaSil
 5. Bu ürün tanıtımı için sana ve alışveriş rehberi yazarına sonsuz teşekkür.
  Bayram üzeri çok iyi oldu bu öneri birazdan gidip alıcam.
  Sevgiler.

  YanıtlaSil
 6. Umarım sen de memnun kalırsın ;))

  YanıtlaSil
 7. :) ben 1 yıldır bu kapatıcıyı kullanıyorum, çok memnunum, bunu sürüp çıkıyorum, fara gerek bile duymuyorum ışıltıları sayesinde, doğru seçim yapmışsın bana göre ;)

  YanıtlaSil
 8. bak şimdi daha da mutlu oldum, çok teşekkürler ;)

  YanıtlaSil
 9. çok ciciymiş ya alttan simli aydınlatıcı filan çıkıyor, bende alayımmm kapatıcıya ihtiyacım yok şimdilik ama bulunsun :)

  YanıtlaSil
 10. umarım sen de memnun kalırsın ;)

  YanıtlaSil
 11. Arkadaşlar merhaba,
  Maybelline loreal ürünü sanırım ve loreal hayvanlar üzerinde test yapmaya devam ediyor.PETA!nın sitesinden hangi markaların hayvanlar üzerinde test yaptığını görebilirsiniz. Çok emin olmamakla beraber pastelin hayvanlar üzerinde test yapmadığını okudum.Siz çocuğunuza kozmetik ürünü için öldürücü testler yapar mısınız?Lütfen duyarlı olalım.Zevkimiz için hayvanları katletmeye hakkımız yok.Ayrıca pastel hiç değilse türk malı, aynı kalite ise türk malını tercih edelim dostlarım.

  YanıtlaSil