19 Aralık 2009

Yüzlerce Yüzler...
O kadar yoruldum ki bunları çizerken! Geçen hafta da memlekette olup derslere gidemediğim için eksiklerimi de tamamlamam gerekti. Pufff!

Bazıları erkek gibi olmuş farkındayım ;D Sanırım çeneyi yanlış çiziyorum, bilmiyorum.

Neyse ki bu hafta siluet çizimine başladık. Artık daha çok keyif almaya başladım çizimlerden. Onları da koyarım bi ara.19 Aralık 2009 Cumartesi

17 yorum:

 1. bana göre çok profesyonel bu çizimler bir süredir sizi takip ediyorum ancak işinizi uğrasınızı bilmediğim için tam bilgi sahibi olamadım siu nun komşusu oldugunuzu biliyrum gıyabınızda :) nasıl bir yetenek vve çalışmadır bu silüetler?elinize sağlıkkk

  YanıtlaSil
 2. Zuzu ilk görseldekini devasa kartona çiz yılbaşı maskesi yap derim gözleri de delersin süper olur boya hem de pullar yapıştır

  YanıtlaSil
 3. ne kadar zor görünüyor, hayatta çizemem ben ama çok isterdim kursa gitmeyi. gerçi algılayabilmek için temelde yetenek olmalı az biraz değil mi?

  YanıtlaSil
 4. Esraca: çok teşekkür ederim ;D yetenek kısmını bilemem ama çoooook çalışmak gerektiği kesin..

  STİL DİREKTÖRÜ: senin kafada yine fikirler uçuşmaya başlamış ;p

  nazo: evet canım gerçekten zor. ama yetenek kısmına birşey diyemem gerçekten. çok çalışınca oluyor galiba ;)

  YanıtlaSil
 5. aşmışsın artık kendini.. galiba bunun için yaratılmışsın diyorum bebek!

  YanıtlaSil
 6. Siu: böyle gaz vermeye devam edersen, totom bi kalkacak daha da indiremeyeceksiniz!

  YanıtlaSil
 7. Kalksın kalksın valla sen çizimlerini yayınladıkça keşke ben de böyle bir kurs bulabilsem diyorum ama geçen sene soruşturmuştum bizim şehirde böyle bir fırsat yok... Ama üniveristenin matematik bölüm başkanını tanıyor eşim, güzel sanatlar fakültesi ile bağlantılı birşeyler çıkar mı bakacağız çünkü takı tasarımıyla çizimleri birleştirmeyi hayal ediyorum... Bir de sevgili fotoğraf makinem için fotoğrafçılık kulübü soracağım, kesin kampüse giriş yasağı koyacaklar bana:) Dışarıdan gelmiş her aktivitemize atlıyor diye:)) Bazen yüksel lisans başvurusu mu yapsam da üniversitede kaçırdıklarımı şimdi telafi etsem diyorum... Pazar pazar gaza mı geldim ne:)

  YanıtlaSil
 8. Aslı: çok teşekkürler güzel sözlerin için. hem ne güzel planlar bumlar. vazgeçmeden bir ucundan başla bence ;D

  YanıtlaSil
 9. ÇOK GÜZEL ÇİZİMLER YAPMIŞSIN HEVESLENDİM ŞİMDİ BAK:))

  YanıtlaSil
 10. ZED: sen çiziyor musun birşeyler?

  YanıtlaSil
 11. canım çok iyi gidiyorsun.dediğin gibi azıcık çenelerde sorun var. onu dışında ufak tefek kolayca düzelebilecek bazı hatalar var. bence sen bu işi kıvıracaksın. bu ukalada nereden çıktı deme.resim bölümü mezunuyum ya o yüzden biraz yapıcı eleştiride bulunayım dedim:)

  YanıtlaSil
 12. Çok teşekkürler canım güzel önerilerin ve eleştirilerin için. Ayrıca da söylediklerinden konu hakkında bayaa bilgin olduğu belli oluyor. Estağfurullah yani ;))

  YanıtlaSil
 13. antigone merhaba, ne kursuna gidiyorsun acaba ?

  YanıtlaSil
 14. blogunda baya bi gezindim cizim-resim kursu mu stilistlik mi fln diye:) sonunda bulabildim:) ben de istiyorum yaa. ztn ben oyle maymun istahliyim ki her seyi istiyorum..

  YanıtlaSil
 15. Betül: ben İSMEK'in stilistlik kursuna gidiyorum, Bakırköy Yenimahalle'de. Çok memnunum, tavsiye ederim. sevgiler..

  YanıtlaSil
 16. malesef ben çizim yapmadım hiç. Ama stilistlik kursuna gitmeyi çok istiyorum:))

  YanıtlaSil
 17. İSMEK'i tavsiye ederim canım, ben çok memnunum..

  YanıtlaSil