3 Şubat 2010

Yine Piton, Yine Aynı Model!Küçük Piton Elbise yazımdaki elbiseyi diktiğimde bu modelden daha çooook ekmek yiyeceğimin farkındaydım. O kadar rahat bir model ki, dayanamadım bir elbise daha diktim. Hem de yine piton desenli! Tek fark kolların 3/4 olması. Kumaş ince esnek, hafif parlak bir kadife. Yine bir pazar seferinden 1 TL'ye alınmıştı, buradan hatırlarsınız.

Dikip giymişken bir de kombinleyeyim dedim yeni papilerimle. Bu ayakkabıyı Deichmann'da sezon başından beri görüp niyetleniyordum. Malum kalitesi nedeniyle vazgeçtim hep. Ama kurstan bir arkadaşım daha önce iki çizme aldığını ve çok memnun kaldığını söyledi. Ben de "ayakkabı almayacağım bir süre" sözümü yine çiğneyip kaptım bu güzelleri.

Ceket: Park Bravo (kaç yıllık??)
Saç Bandı: Kendim Yaptım
Ayakkabı: Deichmann
Çorap: Penti


3 Şubat 2010 Çarşamba

12 yorum:

 1. çok güzell olmu$$sun!! elbiseyi kendin diktigine inanamadım :) ellerine saglık :) ayakkabılarınada ayrı bir bayıldım :)

  YanıtlaSil
 2. Yakışmış şekerim elerine sağlık.

  YanıtlaSil
 3. Güle güle giy:) Ayakkabılara geçen gün ben de baktım ama o markadan aldığım tek ayakkabı da ayaklarımı öyle telef etmişti ki hala cesaret edemiyorum... Bir de ben bu kadar topuğu hala uzun süreli giyemiyorum maalesef... Converse gençliğinin hazin sonu:P

  YanıtlaSil
 4. Üffsün gene üffff:)Ne bereketli bir elbise modeli ve ne güzel bir model o elbiseyi taşıyan:) Öpüldün...Ellerine sağlık, cici papilerini de sağlıklı günlerde kullan inşallah.

  YanıtlaSil
 5. çok güzel olmuşş modelde çok hoş ( e kızda güzel)ceket ayakkabılar hepsi güzel görünüyor. ellerinize sağlık güle güle kullanın.

  YanıtlaSil
 6. çok hoş olmuşsun ÖRTMEN GIBI :)))

  YanıtlaSil
 7. Sevgili antigone;
  peki bu güzel papileri kaça aldın söler misin bana?

  sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. Botlar elbise gayet şık canım güzel günlerde kullan.

  YanıtlaSil
 9. ChunLi Beauty: hem de o kadar basit bir model ki! önceki elbise yazımda hangi Burda'dan olduğunu yazmıştım, linki var canım ;)

  Bucanni: sağol tatlım. ben de senin işlere el atmaya niyetlendim bu ara, sabredebilirsem birşeyler örücem ;)

  Aslı: Ha ha ha haaaa! Converse gençliği ha! Neyse ki bizim zamanımızda CAT modası hüküm sürüyordu. O külçelerden sonra topuklular ilaç gibi geldi valla ;p

  Suzy: canımsın, yine övgüler dizmişsin, yüzüm kızardı ;D bu modeli tepe tepe kullanıcam, daha neler neler yapıcam!

  AtolyeKedi: çok çok teşekkürler ;)

  SEZGİ: di mi ama?

  sevgii: papiler 39 TL canım...

  STİL DİREKTÖRÜ: sağol tatlım, mucx

  YanıtlaSil
 10. Çok şık ve çok çok güzel olmuşsun antigonecim.

  YanıtlaSil
 11. çok teşekkürler canım ;D

  YanıtlaSil
 12. çok şık gerçekten ayakkabılar önü açık bir topuklu olabilirdi

  YanıtlaSil